Autor:

Trener

Utworzono:

05.11.2017

W słoneczną niedzielę i przy licznie zgromadzonej widowni wygraliśmy dziś mecz z częstochowską Skrą.  W pierwszej połowie po składnej akcji Waloszek - Bębenek - Długosz - Bobi wychodzi sam na sam z bramkarzem i prowadzimy 1:0. Przeciwnikowi udaje się strzelić nam bramkę prosto do szatni i do przerwy widnieje wynik 1:1. Co tylko podrażniło nasze ambicje, Po przerwie dokładamy wychodzimy na prowadzenie po rzucie wolnym wykonywanym przez Barteza ( faulowany Swobodzik ) a bramkę strzela Adi. 5 minut później kolejny przechwyt na " szóstce" zaliczył Dawid. Przytomne zagranie Swobodzika do Adiego i strzelamy 3 bramkę. Wynik się już nie zmienił i tak w super humorach zakończyliśmy rundę jesienna na  Józefkowym stadionie. Zostały 2 kolejki które rozegramy na wyjeździe - Gliwice i Lubliniec.