Autor:

Trener

Utworzono:

08.11.2017

Stało się !!! Dziś postawiliśmy kropke nad i w bezpośrednim starciu z bardzo groźnym przeciwnikiem i  to na jego terenie.

Jedna i druga drużyna nie zamierzała odstawiać nogi przez co kibice zobaczyli szybki żywy mecz. Swoje sytuacje miała każda z drużyn. w 15 minucie wychodzimy na prowadzenie po rozegraniu piłki od tyłu 3 podania  Paweł - Adi - Bobi i ostatni zamyka akcje lewa noga - 1:0 dla JÓzefki.  Piast doprowadza do remisu strzałem z rzutu wolnego. I znów obie drużyny wróciły do gry. W ostatniej minucie pierwszej połowy sfaulowany został Bobi tuż przed polem karnym. Piłkę ustawił Adi i atomowym strzałem wyprowadza nas na prowadzenie. W drugiej połowie toczy się twarda walka o każdy centymetr boiska swoją szanse miał Piast ale źle zakończył akcje napastnik Piasta. My również mieliśmy swoje szanse po kontratakach, ale piłka nie znalazła drogi do bramki,

Wynik się nie zmienił wygrywamy 2;1 i zapewniamy sobie mistrzostwo II Ligi wojewódzkiej na kolejkę przed końcem.

W niedzielę jedziemy do Lublińca na zakończenie ligi i potwierdzić nasza dobrą dyspozycję.

Dziękujemy kibicom za doping nawet w środku tygodnia i super przywitanie na naszym stadionie :):) jesteście Wielcy.