Autor:

Trener

Utworzono:

03.09.2017

Fantastyczne widowisko zobaczyli dziś kibice w Mikołowie, którzy wybrali się na mecz mimo okropnej pogody. Szybkie tempo meczu dużo walki oraz akcji podbramkowych - tak w skrócie można ocenić pierwszą połowę, która kończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Mieliśmy swoje szanse a wyrównanie ale zabrakło kropki nad i. Druga polowa to już zdecydowane ataki naszego zespołu. Spychamy gospodarzy do głębokiej obrony. Strzelamy 3 bramki - dwie asysty Barteza z rzutów rożnych - bramki Mati Talaga oraz Kamil Swoboda, oraz bramka Kamila po szybkim wyjściu z własnej połowy po asyście Adriana Długosza. W końcówce przydarza nam się jeszcze duży błąd w obronie i przeciwnik strzela kontaktowa bramkę. Jednak dziś na więcej nie pozwoliliśmy rywalom. Dziękujemy licznej grupie kibic gości za gorący doping.